Byrå i nyrenässans

463149

BYRÅ, nyrenässans, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér, höjd ca 148, 84x54 cm

Slitage, sprickor, avslag, nyckel saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Byrå i nyrenässans

Budhistorik (7 bud)
3285724
1 600
3285687
3285687
1 400
3283346
1 300
3273669

Slutpris SEK:
1 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer