Matbord barockstil

463147

MATBORD, 1900-talets första hälft, barockstil, skiva i mahogny, betsat underrde, höjd ca 77, 175x90 cm , 1 iläggsskiva bredd 65 cm medföljer

Skivan med ytskador och fläckar

Möbler, Matbord

Rum 21

Matbord barockstil

Budhistorik (3 bud)

3275101
3285422
3275101

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer