Byrå Queen Anne

463134

BYRÅ, England, Queen Anne, sk Oyster veneer, 4 lådor, draghantag i förgylld brons, nyckelskyltar med puti, höjd ca 81, 81x51 cm, nyckel finns

Fanérskador, delvis skade lås

Möbler, Skåp, byråer

Rum 17

Byrå Queen Anne

Budhistorik (14 bud)
3284735
8 000
3277765
7 000
3277764
5 600
3277416
5 400
3272705
4 400

Slutpris SEK:
8 000
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer