Richard Ryan serigrafi

463124

RICHARD RYAN (född 1974): Marilyn Monroe, Identities acquired, signerad Ryan, numrerad 149/350, serigrafi, bladmått ca 64,5x51,5 cm

Rum 9, Vagga 4

Richard Ryan serigrafi
Budhistorik (25 bud)
3284487
3 400
3284018
3 200
3284483
3284018
2 800
3284482
2 600

Slutpris SEK:
3 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer