Richard Ryan färgseriegrafi

463123

RICHARD RYAN (född 1974): Hommage ā Basquiat, signerad och numrerad a tergo Ryan, 83/140, färgserigrafi, 79x134 cm; oramad

Rum 9, Vagga 4

Richard Ryan färgseriegrafi

Budhistorik (21 bud)
3284380
4 400
3284337
4 200
3284378
3284337
3 800
3284037
3 600

Slutpris SEK:
4 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer