Yrjö Edelmann

463105

YRJÖ EDELMANN (1941-2016), "Royal parcel", signerad och numrerad, Y Edelmann, digital print, bladstorlek ca 44x60 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 4

Yrjö Edelmann
Budhistorik (11 bud)
3276612
3284593
3276612
950
3284592
900
3276612
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer