M Pyk Slussen

463102

MADELEINE PYK (född 1934): Slussen mot gul bakgrund, signerad och numrerad 108/380, färglitografi, bladmått 75x52 cm; oramad

Konst, Grafik, Stockholmiana

Rum 9, Vagga 4

M Pyk Slussen
Budhistorik (9 bud)
3288520
3287768
3287002
900
3286964
850
3281370

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer