Ulrica Hydman Vallien

463093

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, färglitografier, bladmått ca 60x43 cm vardera

Oramade

Rum 9, Vagga 4

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (2 bud)

3273450
3271757

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer