Leksaker

463086

LEKSAKER, 3 delar, Docka, Harald, Tyskland, 1900-talets början, märkt 4 Harald Wz, ca längd 35 cm, Katt, Steiff, knapp i örat, längd ca 17 cm, Bil, Tyskland, Prameta, Buick 405, längd ca 14 cm

slitage, skador

Leksaker

Geijersgatan 14, Göteborg

Leksaker

Budhistorik

2017-05-24 kl 19:04
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer