Einar Jolin färglitografier

463061

EINAR JOLIN (1890-1976): (5) ur mapp, signerade och numrerade 15/250, färglitografier, ca 45x36 och omvänt

Tavelvagn 30

Einar Jolin färglitografier

Budhistorik (15 bud)
3283942
3283085
2 600
3280007
2 400
3277229
3277226

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer