Kniv, samearbete

463041

ERIK FANKKI (Kaitum, född 1968), kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad EF 1990, längd 25,5 cm

Vapen/Medaljer, Etnografica, Diverse

Monter 27

Kniv, samearbete

Budhistorik (15 bud)
3287751
6 200
3287422
6 000
3287750
6 000
3287422
5 400
3277353
5 200

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer