Kniv, samearbete

463021

INGEMAR ISRAELSSON (Tärnaby, född 1950), kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad JJ.-79.

Vapen/Medaljer, Etnografica, Diverse

Monter 28

Kniv, samearbete

Budhistorik (19 bud)
3286743
3287722
3286743
3281022
3273542
950

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer