Kniv, samearbete

463008

HELGE SUNNA (Sollentuna, född 1940), kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad HAS 1987, längd 22 cm

Vapen/Medaljer, Etnografica, Diverse

Kniv, samearbete

Budhistorik (13 bud)
3287295
3282992
1 400
3282990
1 300
3282989
3282988

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer