Jockum Nordström

462978

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, 250 ex, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 2

Jockum Nordström
Budhistorik (14 bud)
3286098
5 000
3286086
4 400
3285506
4 200
3285505
3284960

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer