Takarmatur och spegel i funkis

462949

TAKARMATUR, blyinfattad, SPEGEL md tennram, båda med bemålat glas, takarmaturens höjd ca 40, diameter 61 63x33 cm, båda i funkis 1930/40-tal

slitage

Belysning, Taklampor, Speglar

Rum 8

Budhistorik (16 bud)
3282779
1 700
3281847
1 600
3281847
3277373
3279590

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer