Salvador Dali färgetsning

462934

SALVADOR DALI (1904-1989): "Bacchus", signerad Dali, 66/100, färgetsning, ca 36,5x47 cm

Ej examinerad ur ram

Fack 13

Salvador Dali färgetsning
Budhistorik (25 bud)
3284900
7 200
3284894
7 000
3284886
6 800
3284890
6 600
3284886
6 400

Slutpris SEK:
7 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer