Armring ring silver

462712

ARMRING, RING, silver, hamrade, oregelbunden form, dekor med cabochonslipade grönblå turmaliner, B Gunnarssons Silversmide, Stockholm 1980-tal, årsstämplar något otydliga, innerdiameter ca 6 cm, ringstorlek ca 16,5 mm, total vikt ca 52,4 g

Stenar med repor

Guld/Smycken

Armring ring silver

Budhistorik (4 bud)

3286478
450
3286450
3286448
3285698

Slutpris SEK:
450
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer