Tissot herrarmbandsur Seastar Seven

462204

TISSOT, Seastar Seven, armbandsur, 18 k guld, 1970-tal, manuellt uppdrag, plexiglas, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 33 mm

Går vid inksrivningstillfället, SAV garaneterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage.

Klockor/Ur, Fashion, Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

3297476
2 400
3291098
3285323
3284854

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer