Textil 1700-tal

462010

PRÄSTSKRUD, 1700-tal, siden med polykromt broderade blommor, kantband med metalltråd

Slitage, skador,

Mattor/Textilier

Rum 11

Textil 1700-tal

Budhistorik (8 bud)
3296535
2 600
3296531
2 400
3296534
3296531
3287762

Slutpris SEK:
2 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer