Jan Håfström olja 1973

461845

JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Utan titel
signerad och daterad Jan Håfström 1973, olja på duk, ca 194x200 cm

Rum 4

Jan Håfström olja 1973

Budhistorik (13 bud)
3287021
8 800
3279180
8 600
3279179
8 000
3279176
7 000
3279175
5 000

Slutpris SEK:
8 800
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer