Bryggerilåda Stockholm

461649

TRÄLÅDA, furu, 1900-talets första hälft, furu, stålskodd, märkt "Bryggeriet Kronan Sundbyberg" höjd 39, 46x40 cm

Slitage

Diverse

Rum 7

Bryggerilåda Stockholm

Budhistorik (8 bud)
3285714
1 300
3285617
3277473
3276601
3276601
450

Slutpris SEK:
1 300
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer