Kniv i samearbete

459942

JOHAN MIKAEL HUUVA, kniv, samearbete, graverat renhorn, signerad o daterad JM Huuva -05, längd 24 cm

Vapen/Medaljer, Jaktutrustning, Etnografica

Monter 27

Kniv i samearbete

Budhistorik (6 bud)
3287756
950
3287299
900
3286174
750
3281579
700
3273627

Slutpris SEK:
950
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer