Salvador Dalì torrnål med kolorering

459727

SALVADOR DALI (1904-1989): Stockholms slott, 1976, signerad och numrerad Dali, 136/450, torrnål med kolorering, 39x59 cm

Gulnad

Rum 14

Budhistorik (8 bud)
3284774
5 000
3284613
3283646
2 400
3283243
1 900
3280986
1 800

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer