William Avar olja

442156

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte aux fleurs, signerad och daterad W Avar 87, olja på duk, 73x60 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (6 bud)
3273710
3272145
900
3272144
850
3272143
700
3270679

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.