William Avar olja

442119

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm):
L´homme au piano, signerad och daterad William Avar 92, olja på duk, 63x95 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Kundcenter

William Avar olja

Budhistorik (4 bud)

3274752
1 300
3274601
3273740
3260380

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.