William Avar olja

442104

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Tankfullheten, signerad W. Avar, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (4 bud)

3274139
3273198
3263454
550
3260374
500

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.