William Avar olja

442096

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les fleurs rouges, signerad och daterad William Avar 88, olja på duk, 81x66 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (9 bud)
3274525
3274524
1 400
3274523
1 300
3274520
3274519

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.