William Avar olja

442093

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Toutes ensamble, signerad och daterad W Avar 92, olja på duk, 63x84 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (6 bud)
3273711
3273409
3273408
3273400
3273399
550

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.