William Avar olja

442084

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Hallucinations, signerad W. Avar, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (16 bud)
3274942
2 600
3274863
2 400
3274362
3270285
3274361

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.