William Avar olja

442080

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Portrait de jeune femme del artiste, signerad och daterad William Avar 88, olja på duk, 79x55 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (10 bud)
3274604
1 800
3274173
1 700
3259992
1 600
3274168
3259992
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.