William Avar olja

442075

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Bouquet de fleurs, signerad och daterad Willam Avar 87, olja på duk, 61x74 cm
På baksidan: Bouquet de...

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (5 bud)
3274161
700
3274160
450
3274159
3273273
3266972

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.