William Avar olja

442072

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): L'orange, signerad och daterad William Avar 89, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (2 bud)

3273755
3264922

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.