William Avar olja

442062

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte aux fleurs, signerad och daterad William Avar 88,olja på duk 66x77 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (4 bud)

3273388
3273260
3270597
3266966

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.