William Avar olja

442057

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Femme, signerad W. Avar, olja på duk, ca 46x38 cm

Färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (8 bud)
3273950
750
3270840
700
3270840
550
3273415
500
3270840
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.