William Avar olja

442055

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte aux fleurs, signerad och daterad William Avar -87, olja på duk, 64x81 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

William Avar olja

Budhistorik (6 bud)
3274993
3274778
950
3274526
900
3273751
850
3266189

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.