William Avar olja

441531

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm):
L´homme au pipe, signerad och daterad W Avar 2009, olja på duk, 51x60 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (6 bud)
3273956
1 800
3273716
1 700
3273405
1 600
3272225
3270595

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.