William Avar olja

441527

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La sérénité, signerad W Avar, olja på duk, 54x73 cm

Färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (7 bud)
3274900
3273557
1 800
3273555
1 700
3273554
1 600
3273434

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.