William Avar olja

441519

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le coucher de Soleil, signerad W Avar, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (4 bud)

3267417
3267410
1 300
3267407
3264927

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.