William Avar olja

441516

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les monstre du désert, signerad W Avar o otydligt daterad, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (3 bud)

3274357
3273423
3271568

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.