William Avar olja

441511

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte floral, signerad och daterad William Avar 87, olja på duk, 61x50 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (5 bud)
3274865
3273748
3273747
3269779
3266973

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.