William Avar olja

441507

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): La fille au bouzouki, signerad W Avar, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 4

William Avar olja

Budhistorik (27 bud)
3274927
10 000
3274926
9 800
3274926
9 600
3274922
9 400
3274922
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.