William Avar olja

441493

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Composition, signerad och daterad W Avar 90, olja på duk, 46x38 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (30 bud)
3274812
7 200
3274819
7 000
3274812
6 800
3274818
6 600
3274812
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.