William Avar olja

441486

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les figures géométriques, signerad och daterad William Avar 91, olja på duk, 54x65 cm

Smärre ytskada

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

William Avar olja

Budhistorik (19 bud)
3274099
4 400
3274557
4 200
3274099
3274552
3 800
3274099
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.