William Avar olja

441480

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Nature morte floral, signerad och daterad W Avar / 88, olja på duk, 73x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (11 bud)
3273879
3273877
950
3273876
900
3273875
850
3273874

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.