Wiliam Avar olja

441473

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Le Solei, signerad och daterad W. Avar 1996, olja på duk, 65x54 cm
A tergo: Après V mais et, arrivé le solei, le première april 1996 W. Avar

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

Wiliam Avar olja

Budhistorik (2 bud)

3267874
3266326

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.