William Avar olja

441465

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Les Silhouttes, signerad W Avar, olja på duk, 65x54 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (8 bud)
3273373
4 600
3273287
4 400
3273287
3 800
3273372
3 600
3273287
1 600

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.