William Avar olja

441458

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): Crépuscule, signerad o daterad W. Avar 2000, olja på duk, 33x53 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 1

William Avar olja

Budhistorik (5 bud)
3274850
3274171
3273719
3270848
700
3261466

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.