Alf Lindberg

436072

ALF LINDBERG (1905-1990): Porträtt, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 61x49 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Alf Lindberg

Budhistorik (6 bud)
3289260
3 400
3289259
3 200
3289223
3289161
2 400
3280866

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.