Erling Ärlingsson

435998

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Göteborgs hamn, Signerad EÄ, olja på pannå, ca 49x60 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Erling Ärlingsson

Budhistorik (8 bud)
3289255
5 000
3289254
4 800
3289253
2 600
3288967
2 400
3285101

Slutpris SEK:
5 000
510 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.