Erling Ärlingsson

435998

ERLING ÄRLINGSSON (1904-1982): Göteborgs hamn, Signerad EÄ, olja på pannå, ca 49x60 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Geijersgatan 14, Göteborg

Erling Ärlingsson

Budhistorik (8 bud)
3289255
5 000
3289254
4 800
3289253
2 600
3288967
2 400
3285101

Slutpris SEK:
5 000
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 200 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer