Inge Schiöler

435990

INGE SCHIÖLER (1908-1971): Anemoner, signerad Inge Schiöler, daterad 1962, pastell, ca 34x26 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

Inge Schiöler
Budhistorik (1 bud)

3275471
2017-05-15 08:34:07
8 000

2017-05-22 kl 11:36
Slutpris SEK:
8 000
763 EUR, 858 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.